OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

E-kurz - aplikace pro samostudium angličtiny

On-line výuka vlastním tempem v pohodlí domova s podporou lektora.
  • Součástí každé lekce je i program pro učení a zkoušení slovíček, který Vám pomůže rychleji si zapamatovat slovní zásobu a otestovat si její znalost.

  • Nepotřebujete žádný sešit, ani učebnici, s lektorem můžete komunikovat, jen pokud chcete, nemusíte se bát dělat chyby, nemusíte se stydět před spolužáky.

  • Osnova kurzu Vás provede veškerou potřebnou anglickou mluvnicí a rozsáhlou slovní zásobou v dokonalém systému návaznosti a s nutnou zpětnou kontrolou. Toto účinné uspořádání učiva, které se v mnoha bodech liší od "tradičních" učebnic, je výsledkem dlouholetých zkušeností týmu autorů vedeného Pavlem Ryntem.

  • Některé jazykové jevy jsou v kurzu vykládány a procvičovány zcela nově a původně - přímo "na míru" českým studentům angličtiny.

  • Učení není vázáno jen na počítač a internetové připojení. V ceně kurzu jsou zahrnuty nahrávky slovní zásoby a důležitých frází ze všech rozhovorů i doplňkové slovní zásoby ve formátu MP3 ke stažení do počítače, přehrávače nebo telefonu. Anglická slovní zásoba a věty (v podání rodilého mluvčího) se střídá s českým překladem, což studentovi umožní učit se snadno a kdekoli pouhým poslechem nahrávky - např. při řízení auta, v době čekání či odpočinku, při některých sportech nebo při práci atp.

  • Průměrný čas potřebný pro absolvování jedné úrovně je deset měsíců, tzn. přibližně 1 lekce měsíčně. Protože je však tempo výuky individuální, může si účastník kurzu zvolit základní variantu přístupu na dobu 12 měsíců, nebo zkrácenou variantu přístupu na 6 měsíců (varianta vhodná pro rychlé zopakování a rozšíření znalostí dané úrovně). Cena kurzu v základní variantě s přístupem na 12 měsíců činí 1590 Kč, cena kurzu ve zkrácené variantě s přístupem na 6 měsíců činí 990 Kč.

Přejít přímo na stránku E-kurzu

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH