OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Hotel Studánka Rychnov nad KněžnouPřijeďte strávit čtyřdenní dovolenou ve stylovém čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu situovaném v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Rozhodnete-li se současně zúčastnit jazykového kurzu, můžete výrazně zlepšit nebo nastartovat  svou angličtinu či němčinu. Výuka je připravena pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory v malých skupinách (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje možnost relaxace v hotelovém "vodním a saunovém světě", využití dalších hotelových sportovně-relaxačních zařízení (bowling, minigolf, vnitřní i venkovní fitness, multifunkční kurt, půjčovna kol a koloběžek) a výletů do okolí (pivní stezka a cyklostezka, hrady, zámky, rozhledny atd.).

POZOR! Kapacita akce je omezená, v případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku co nejdříve (cenu pobytu můžete uhradit až v březnu). Nic neriskujete! V případě neuskutečnění akce (např. pokud by opět došlo ke zhoršení epidemiologické situace), garantujeme vrácení uhrazené částky v plné výši.

 

Termín:

 Kurz (celkem 24 vyučovacích hodin):

6.5. - 9.5. 2021
čtvrtek-neděle

 Angličtina pro dospělé a děti od 10 let / němčina pro dospělé a děti od 12 let

6.5. - 9.5. 2021
čtvrtek-neděle

Základní metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují (kurz s akreditací MŠMT, splňující tzv. šablony)

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM