OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Užijte si třídenní relax v příjemném hotelu v srdci přírody a výrazně zlepšete nebo nastartujte svou angličtinu či němčinu. Výuka pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory. Malé výukové skupiny podle pokročilosti (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje sportovní program – společné cvičení různého typu se zkušenými cvičitelkami (jóga, aerobic, akva-aerobic, dance-aerobic, bodystyling). Společné cvičení probíhá před snídaní a před večeří a je zahrnuto v ceně kurzu.

Navíc můžete sportovat také individuálně  - plavat v krytém hotelovém bazénu s masážními tryskami, běhat či vyrazit na vycházky do krásné přírody v bezprostředním okolí hotelu, nebo využít hotelové venkovní fitness hřiště, případně hotelový multifunkční osvětlený kurt pro tenis, nohejbal atp. Bazén, fitness hřiště i multifunkční kurt jsou zahrnuty v ceně pobytu. V těsném sousedství hotelu se nachází golfové hřiště (9 jamek, driving range, putting green). 

POZOR! Postaráme se i o Vaše děti - souběžně s jazykovým kurzem pro dospělé se uskuteční výuka pro děti. Kurzu angličtiny se mohou zúčastnit děti od 10 let, kurzu němčiny děti od 12 let. Pro děti, které se nebudou účastnit společného cvičení, je připraven speciální sportovní program na venkovním hřišti (v případě nepříznivého počasí uvnitř hotelu - indoor minigolf, ping-pong, plavání v  bazénu).

 

Termín:

 Kurz (celkem 24 vyučovacích hodin):

7. - 10.5. 2020
čtvrtek-neděle
(pátek státní svátek)

 Angličtina pro dospělé a děti od 10 let, němčina pro dospělé a děti od 12 let

7. - 10.5. 2020
čtvrtek-neděle
(pátek státní svátek)

Základní metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují (kurz s akreditací MŠMT, splňující tzv. šablony)

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM