OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete si odpočinout, poznat nové přátele a zároveň osvěžit a výrazně prohloubit své znalosti angličtiny, němčiny, španělštiny nebo italštiny? Chcete komunikovat beze strachu, že uděláte chybu? Chcete být chvíli sami, nebo naopak vzít s sebou celou rodinu? Vaše děti v cizím jazyce ve škole "plavou"? Vyberte si z nabídky specialisty na pobytové kurzy v České republice - jazykové školy EASY ENGLISH®. Letní pobytové kurzy pořádáme již od roku 1990!

Přestože jde o poměrně intenzivní jazykový kurz, zbývá dostatek času na odpočinek, výlety a sport - výuka probíhá jen dopoledne a večer; celé odpoledne mohou účastníci trávit podle své chuti. Proto tyto týdenní kurzy nazýváme jazyková dovolená. Kurzy angličtiny jsou určeny pro každý věk (4-100) a pokročilost (0-C2), většinu účastníků tvoří dospělí (jednotlivci, dvojice) všech věkových kategorií od studentů středních škol po důchodce, menší část klientů představují rodiče či prarodiče s dětmi. Nejčastěji míváme v kurzu angličtiny 6 skupin dospělých a 2 skupiny dětské. Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a volný čas pak rodiny tráví společně. Protože vybíráme příjemné hotely s kvalitním zázemím a vybavením uprostřed krásné přírody, můžete si také objednat pouze pobyt bez účasti v kurzu. 

Každý kurz zahrnuje celkem 40 vyučovacích hodin (34 hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší a 6 hodin společných doplňkových programů). Obvyklý počet studentů v jedné výukové skupině je 6 (maximální limit10). Záleží nám na co nejpřesnějším rozdělení účastníků podle vstupního testu, aby rozdíly v úrovni studentů v každé skupině byly minimální. Kurzy vedou čeští i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Studovaný jazyk si dále můžete procvičit během doplňkových odpoledních a večerních programů za účasti zahraničních lektorů (konverzační hry, táborák, výlety, plážový volejbal atd.). Pobytové kurzy nabízíme i ve variantě pro učitele jako kurzy obecné angličtiny nebo metodiky splňující podmínky tzv. šablon s akreditací MŠMT; bližší informace o akreditovaných kurzech pro učitele najdete zde.

letní kurz angličtinyŠpičkově vybavený hotel pro nejrůznější sportovní a relaxační aktivity, pro všechny věkové kategorie a oblasti zájmů. Hotel má bezkonkurenční nabídku sportovišť a vlastní animační programy. V ceně je zahrnut vstup do AKVA centra a do venkovního bazénu po celý den, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, každodenní sportovní program pořádaný hotelem a jeden vstup do wellness centra na 90 minut.

Aktuálně:

Nic neriskujete! V případě neuskutečnění akce z důvodu vládních opatření (pokud by opět došlo ke zhoršení epidemiologické situace), garantujeme vrácení uhrazené částky v plné výši. Také naše stornovací podmínky jsou velmi vstřícné - v případě zrušení účasti z vaší strany umožňujeme převod kreditu do dalších let, tzn. kurz můžete absolvovat v náhradním termínu zcela bez stornopoplatku. Kromě toho poskytujeme trojnásobnou záruku na vyhovující kurz a jeho úspěšné dokončení - více se dočtete zde.

Termín:
Kurz:
 23.-29.7.2022
 sobota-pátek
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / němčina pro dospělé a školní děti / španělština pro dospělé
V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT-13842/2021-4-445. Bližší informace o všech kurzech pro učitele najdete zde.

 

Hotel Studánka Rychnov nad KněžnouPřijeďte strávit krásnou letní dovolenou dovolenou ve stylovém čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu situovaném v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Rozhodnete-li se současně zúčastnit jazykového kurzu, můžete výrazně zlepšit nebo nastartovat  svou angličtinu či němčinu. Výuka je připravena pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory v malých skupinách (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje možnost relaxace v hotelovém "vodním a saunovém světě", využití dalších hotelových sportovně-relaxačních zařízení (bowling, minigolf, vnitřní i venkovní fitness, multifunkční kurt, půjčovna kol a koloběžek) a výletů do okolí (pivní stezka a cyklostezka, hrady, zámky, rozhledny atd.). V horkých letních dnech jistě oceníte blízké krásné a rozlehlé přírodní koupaliště, ke kterému z hotelu dorazíte za pár minut na kole či koloběžce, nebo pěšky příjemnou lesní procházkou.

 

 

 Termín:

 Kurz:

 31.7. - 6.8. 2022
 neděle - sobota

 Metodický kurz pro učitele AJ - Aktivizační techniky (lektorka Sylvie Doláková)

(Hodinová dotace 40 vyučovacích hodin, kurz má akreditaci MŠMT a je určen vyučujícím anglického jazyka na všech stupních a typech škol, především je však zaměřen na učitele 1. i 2. stupně ZŠ.)

 6.8. - 12.8. 2022
 sobota - pátek
 Angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / němčina pro dospělé

 

V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT-13842/2021-4-445. Bližší informace o všech kurzech pro učitele najdete zde.

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH