OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

amande wellnessUtečte podzimním plískanicím do čtyřhvězdičkového hotelu v srdci vinařského kraje Jižní Moravy. Wine Wellness Hotel Amande se nachází v centru historického města Hustopeče ležícího přímo u dálnice na Bratislavu nedaleko Brna, Pálavy a Lednicko-Valtického areálu. Cena pobytu zahrnuje každodenní vstup do saunového světa na 90 minut. Svou podzimní dovolenou, nebo cestu do/z Hustopečí si můžete zpestřit následujícími výlety: vodní nádrž Nové Mlýny a obec Dolní Věstonice (15 km), Pavlov - archeopark (18km), CHKO Pálava (23 km), město a zámek Mikulov (26,5 km), Aqualand Moravia - Pasohlávky (29 km), zámek Lednice (30 km), zámek Valtice (37 km), Brno (35 km), zámek Slavkov u Brna (50 km), termální lázně Laa an der Thaya - Rakousko (52 km). Pobyt můžete absolvovat i bez účasti v jazykovém kurzu. Rozhodnete-li se současně zúčastnit jazykového kurzu, můžete výrazně zlepšit nebo nastartovat svou angličtinu či němčinu. Výuka je připravena pro každou úroveň pokročilosti, vyučují čeští i zahraniční lektoři v malých skupinách (obvykle 2-6 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého nápoje. Kurz angličtiny pro dospělé má akreditaci MŠMT v systému DVPP, je tedy vhodný pro učitele v rámci tzv. šablon stejně jako metodický kurz pro učitele AJ, který proběhne souběžně. Více o našich akreditovaných kurzech pro učitele se dozvíte zde.

POZOR! Kapacita akce je omezená, v případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku co nejdříve. Nic neriskujete! V případě neuskutečnění akce (např. pokud by opět došlo ke zhoršení epidemiologické situace), garantujeme vrácení uhrazené částky v plné výši.

 

Termín:

 Kurz (celkem 24 vyučovacích hodin):

27.10. - 30.10. 2021
středa-sobota

 Angličtina pro dospělé (všechny úrovně)

 Angličtina pro děti od 8 let

 Němčina pro dospělé a děti od 12 let (všechny úrovně)

 Metodický kurz pro učitele AJ - Techniky, které naučí i baví 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM