OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Podzimní prázdniny s angličtinou a němčinou - penzion UKO, Bedřichov

penzion uko 01Odpočiňte si na čtyři dny v luxusním rodinném penzionu v krásném a čistém prostředí Bedřichova a Jizerských hor. Připravili jsme ideální program na podzimní prázdniny pro samotné dospělé nebo rodiče s dětmi. Ať už se budete účastnit jazykového kurzu, nebo ne, Váš pobytový balíček bude zahrnovat: pobyt na 4 noci s polopenzí, welcome drink (pro děti nealko welcome drink), 1x lekci jógy pro dospělé nebo pro děti (ve stejném čase), neomezený pobyt ve wellness s krytým bazénem se slanou vodou, brouzdalištěm pro děti, whirlpoolem, saunami a relaxační místností. Parkování přímo u penzionu zdarma, po celém areálu zdarma kvalitní wi-fi připojení.

Termín:
Kurz:
26.-30.10.2019 (sobota-středa) - pondělí státní svátek, úterý a středa podzimní školní prázdniny !!!   
Angličtina pro dospělé a děti od 10 let, němčina pro dospělé a děti od 12 let   
26.-30.10.2019 (sobota-středa) - pondělí státní svátek, úterý a středa podzimní školní prázdniny !!!   
Základní metodický kurz pro učitele AJ - Aktivity, které fungují (kurz s akreditací MŠMT, splňující tzv. šablony)

 

Program jazykového kurzu pro veřejnost (obecná angličtina / němčina):

Kurz zahrnuje celkem 24 vyučovacích hodin. Výuka probíhá v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Maximální počet studentů v jedné výukové skupině je 10, obvykle ale bývá nižší. Účastníci jsou do skupin rozděleni podle pokročilosti uvedené v přihláškách nebo na základě vstupního rozřazovacího testu (netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a rodiny mohou trávit volný čas společně.

Časový rozvrh lekcí:
sobota (den příjezdu): 18:45 zahájení kurzu, 19:00-20:30 (lekce ve skupinách), 20:45-22:00 (konverzační hry, neformální konverzace se zahraničním lektorem)
neděle a pondělí: 9:30-11:00, 11:20-12:50, 18:30-20:00 (lekce ve skupinách), 20:30-22:00 (konverzační hry, neformální konverzace se zahraničním lektorem) 
úterý: 9:30-11:10, 11:30-12:50 (lekce ve skupinách), ukončení kurzu, volný program (pobyt končí ve středu snídaní; v případě potřeby mohou účastníci kurzu odjíždět v úterý odpoledne či večer, ale ubytovatel neumožňuje cenové zohlednění zkráceného pobytu).
Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

 

Program základního metodického kurzu pro učitele AJ - Aktivity, které fungují:

Časový rozvrh je shodný s jazykovým kurzem pro veřejnost. Anotaci s podrobným popisem metodického kurzu najdete zde.

Poloha a okolí:

Areál penzionu UKO tvoří několik budov (budova s restaurací, budova naproti restauraci, budova s wellness a školící centrum). Celý areál penzionu Uko je osazen v prostorné zahradě, která je tvořena skalkami a terasami u jednotlivých domů. Terasy jsou vzájemně propojeny schody a cestami. Na terasách mají hosté možnost využít různých atrakcí a aktivit (např. minigolf). U terasy restaurace Uko je osazena skluzavka pro menší děti. Na další terase děti neleznou zapuštěnou trampolínu a na následující Hrad UKO, který zvítězil v soutěži "Dřevěná stavba roku 2014 i 2015" v kategorii realizované dřevěné hřiště. Součástí zahrady je také bylinková a užitková zahrada pro potřeby místní kuchyně. Nechybí zde ani zahradní jezírko se pstruhy. 

Rovněž okolí penzionu a Bedřichova nabízí mnoho krásných a zajímavých míst pro pěší, cyklistické či automobilové výlety. Například:

  • Křížová cesta na Vysokém hřebenu (2 km), romantické místo skryté v lesích nad Bedřichovem - lesní studánka a křížová cesta postavená v r. 1878, nyní slouží jako místo odpočinku, meditace a zajímavý turistický cíl;
  • Rozhledna Královka (1,5 km), jedna z nejznámějších rozhleden v Jizerských horách, která se vypíná nad Bedřichovem na stejnojmenném vrchu (859 m.n.m.). Původní dřevěná stavba z konce 19.století byla v r. 1906 přestavěna na novou kamennou rozhlednu, její výška je 23,5 m. V roce 1934 byl k rozhledně přistaven rozlehlý horský dům - nyní restaurace Královka;
  • Nová Louka (4 km), údolní rašeliniště ve výšce 770 m.n.m. s loveckým zámečkem - Šámalova chata, při obou březích Blatného potoka. Oblast je vyhlášena státní přírodní rezervací. Původně sklářská huť a panský dům majitele sklárny byly po roce 1844 přeměněny tehdejšími majiteli panství na lovecký zámeček, dnes je zde horský hotel s restaurací.
  • Bobová dráha Janov (3 km), autem nebo pěšky. 900 m dlouhá dráha se 22 zatáčkami, po které sjíždíte na vozících s gumovými kolečky (pro 1-2 osoby). Převýšení dráhy je 78 m, do této výšky Vás vyveze 270 m dlouhý vlek. Součástí areálu je restaurace a dětské hřiště s trampolínou.
  • Botanická zahrada a ZOO Liberec (10 km).
  • Babylon Liberec (10 km) - zábavní komplex v centru Liberce. S Vašimi dětmi můžete strávit nezapomenutelný den v aquaparku, lunaparku, lasergame, IQ-parku, labyrintu atd. Největším lákadlem je určitě aquapark - vodní ráj ve stylu antických lázní s bazény, skluzavkami, tobogány, romantickými jeskyněmi, saunami, whirlpool pro 50 osob, několik bazénů, vodní masáže, perličková koupel.
  • iQLANDIA Liberec (10 km), moderní science centrum, kde se vědou baví děti i dospělí.
  • další tipy na výlety najdete zde .

 

Ubytování a vybavení penzionu:

Pro naši akci - kurz angličtiny a němčiny - máme rezervovánu celou budovu školícího centra s pokoji různé velikosti (2-,3-,4- lůžkové a 6-lůžkový apartmán), kuchyňkou, odpočívacím koutem, několika učebnami a sály s magickou a meditativní atmosférou, které se využívají pro cvičení jógy. Kapacita školícího centra je omezená - celkem jen 10 pokojů, 31 lůžek. V případě zaplnění pokojů školícího centra, nebo pokud budete mít zájem o samostatné ubytování (1 osoba na pokoji), zajistíme Vám ubytování v sousedním penzionu Jarmilka. Budete-li ubytováni v penzionu Jarmilka, snídat budete v místě ubytování, večeřet v penzionu UKO, ale wellness můžete využívat jen v penzionu Jarmilka za poplatek (pobytový balíček včetně wellness se týká jen hostů ubytovaných v penzionu UKO) - proto se svou přihláškou neváhejte! Bližší informace o penzionu Jarmilka najdete na následující webové stránce: www.chatajarmilka.cz/cs/

Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevnou TV se satelitním příjmem, lůžkovinami a ručníky. V přízemí každého domu penzionu Uko je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí). Hosté mohou kuchyňku kdykoli během dne libovolně využívat.

Vybavení penzionu: stylová restaurace se zimní zahradou a bowlingem (celkem 3 dráhy, z toho 1 speciálně upravená pro děti - šikmá dráha, aby se koule vždy dokoulela až do cíle), wellness: vnitřní bazén (6,4 x 3,2 m) se slanou vodou a protiproudem, bazének pro děti (brouzdaliště 2 x 3,2 m), 3 sauny (finská, bylinková, solná), Kneippova lázeň, vířivka pro 6-8 osob, relaxační místnost. 

 

Stravování:

Stravování v restauraci penzionu, snídaně formou bohatého švédského stolu, večeře výběrem z denního menu při příjezdu. Pobytový balíček zahrnuje polopenzi (snídaně a večeře), obědy si mohou účastníci kurzu objednat individuálně v daný den (není nutno objednávat předem). Kromě vlastní restaurace penzionu UKO lze obědvat v dalších místních restauracích. Více o restauraci UKO zjistíte zde .

 
Adresa hotelu:

Webové stránky hotelu: https://www.uko.cz/cs/
Poštovní adresa: Penzion a restaurace UKO, Bedřichov 300, 468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Telefon: recepce +420 734 684 666

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole – kontakt uveden níže !!

Doprava na místo:

Mapu okolí hotelu s příjezdovými cestami a GPS souřadnicemi naleznete na stránkách hotelu zde:  https://www.uko.cz/cs/kontakt-penzion-uko . Parkování u hotelu zdarma.

 

Ceny ubytování a kurzu (v Kč za 1 osobu a celý pobyt):

Dospělý ubytování 4 noci (2 a více osob na pokoji) s polopenzí (snídaně + večeře) 4000
Dítě 6-12 let ubytování 4 noci s polopenzí (snídaně + večeře) 2800
Dítě 2-6 let ubytování 4 noci s polopenzí (snídaně + večeře)  2150
Příplatek za samostatné ubytování (4 noci) - 2-lůžkový pokoj obsazený jednou osobou
- jen v sousedním penzionu Jarmilka
600
Jazykový kurz (24 lekcí á 45 minut) 3990
Cena celkem dospělý – ubytování 4 noci (2 a více osob na pokoji) s polopenzí, kurz 7990
Příplatek za prodloužení pobytu na 5 nocí s polopenzí (příjezd již v pátek 25.10.2019 večer) 1350
Cena ubytování zahrnuje pobyt na 4 noci s polopenzí, welcome drink (pro děti nealko welcome drink), 1x lekci jógy pro dospělé nebo pro děti (ve stejném čase), neomezený pobyt ve wellness, parkování, kvalitní wi-fi připojení po celém hotelu.
Všechny uvedené ceny jsou konečné (vč. DPH nebo poskytnuté od neplátce DPH).
 

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde.

 

Další informace:

1. První den kurzu (sobota): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 15:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Účastníci se po příjezdu nahlásí na hotelové recepci (recepce má předem k dispozici jmenný seznam účastníků, tzn. nepotřebujete žádné doklady kromě občanského průkazu nebo pasu). Stravování začíná večeří (od 17:30), zahájení kurzu v 18:45, výuka začíná v 19:00.
2. Poslední den kurzu / pobytu (úterý / středa): Výuka končí v úterý v 12:50, stravování končí snídaní v den odjezdu (středa). V případě potřeby mohou účastníci kurzu odjíždět v úterý odpoledne či večer, ale ubytovatel neumožňuje cenové zohlednění zkráceného pobytu.
3. Výuka dospělých a dětí probíhá zvlášť, minimální věk dětí v kurzu angličtiny je 10 let, v kurzu němčiny 12 let. V době mimo výuku a společný sportovní program není zajišťován dozor nad nezletilými účastníky kurzu. Děti do 15 let se mohou pobytu zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby. Studenti starší 15 let jsou obvykle zařazováni do stejných výukových skupin jako dospělí.

 

Rychlý kontakt
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Please enter your email!

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
SOUHLASÍM