OBJEDNAT KURZ

                 Zaujal Vás kurz Jazykové školy EASY ENGLISH?

Letní pobytové kurzy

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete si odpočinout, poznat nové přátele a zároveň osvěžit a výrazně prohloubit své znalosti angličtiny, němčiny nebo francouzštiny? Chcete komunikovat beze strachu, že uděláte chybu? Chcete být chvíli sami, nebo naopak vzít s sebou celou rodinu? Vaše děti v cizím jazyce ve škole "plavou"? Vyberte si z nabídky specialisty na pobytové kurzy v České republice - jazykové školy EASY ENGLISH® s tradicí již od roku 1990!

Jazyková dovolená v ČR pro každý věk (4-100) a pokročilost (0-C2). Týdenní jazykový kurz vhodný pro jednotlivce (dospělé a studenty), nebo pro rodiny s dětmi v moderním hotelu uprostřed přírody. Můžete si také objednat pouze pobyt bez účasti v kurzu. Tyto pobytové kurzy nabízíme i ve variantě pro učitele jako kurzy obecné angličtiny nebo metodiky splňující podmínky tzv. šablon s akreditací MŠMT; bližší informace o akreditovaných kurzech pro učitele najdete zde.

Každý kurz zahrnuje celkem 34 vyučovacích hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Obvyklý počet účastníků v jedné výukové skupině je 4-8, průměrně tedy 6 osob, maximální limit ve výjimečných případech je 10. Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a volný čas pak rodiny tráví společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Studovaný jazyk si dále můžete procvičit během doplňkových odpoledních a večerních programů za účasti zahraničních lektorů (konverzační hry, táborák, výlety, plážový volejbal atd.). Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu. Učebnice Vám budou během kurzu zapůjčeny zdarma, dále obdržíte doplňkové výukové materiály (kopie), které si můžete ponechat. Na kurz tak potřebujete jen psací potřeby, poznámkový blok a chuť do studia.

Kongres hotel Jezerka*** – Seč

letní kurz angličtinyŠpičkově vybavený hotel pro nejrůznější sportovní a relaxační aktivity, pro všechny věkové kategorie a oblasti zájmů. Hotel má bezkonkurenční nabídku sportovišť a vlastní animační programy. V ceně je zahrnut vstup do AKVA centra a do venkovního bazénu po celý den, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, každodenní sportovní program pořádaný hotelem a jeden vstup do wellness centra na 90 minut.

Termín:
Kurz:
13.-19.7.2019 (sobota-pátek)  
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / španělština pro dospělé (od 14 let)  
3.-9.8.2019 (sobota-pátek)
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / němčina pro dospělé a školní děti
V každém turnusu souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina bez metodiky) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT- 13675/2018-2-456. Bližší informace o akreditovaných kurzech pro učitele najdete zde.

 

Hotel Kurdějov*** – Kurdějov

Hotel Kurdějov*** – Kurdějov (Jižní Morava)

hd kaskada ext 04V samém centru slunné Jižní Moravy (3 km od Hustopečí v okrese Břeclav) leží malá obec Kurdějov, obklopená krásnou přírodou a svahy s vinicemi. Prozkoumejte podzemní chodby místního opevněného kostela sv. Jana Křtitele z 15. století, navštivte nedalekou Pálavu, Lednicko-valtický areál, projeďte okolní vinařské cyklostezky, navštivte Aqualand Moravia se 14 bazény a 20 tobogány. Hotelový areál v Kurdějově je ideálním místem pro letní dovolenou jak pro samotné dospělé, tak i pro rodiny s dětmi. Hotelový komplex zahrnuje celkem 5 hotelových domů různého stylu, všechny nabízejí kvalitní a příjemné ubytování s jedinečnou atmosférou a prostory pro výuku i společné posezení a zábavu.

Termín: Kurz:
21.-27.7.2019
(neděle-sobota)  
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / italština pro dospělé (od 14 let)  
Souběžně s kurzem pro veřejnost probíhá Prázdninový kurz AJ pro učitele (obecná angličtina bez metodiky) pro různé úrovně pokročilosti. Kurz vyhovuje požadavkům tzv. šablon, číslo akreditace - MSMT- 13675/2018-2-456. Bližší informace o akreditovaných kurzech pro učitele najdete zde.

 

Odebírat Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

EASY ENGLISH

+420 777 139 398
jazykova.skola@easyenglish.cz

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
Lutovítova 810
Kralupy nad Vltavou, 278 01

IČ: 24835480
DIČ: CZ24835480 neplátce DPH