Víkendové kurzy

 

Pokud jste během pracovního týdne příliš zaneprázněni a nemáte čas a energii věnovat se studiu jazyků, ideálním řešením pro Vás jsou naše víkendové kurzy. Nabízíme celkem 3 typy víkendových kurzů:

1) celoroční víkendové kurzy angličtiny v Kralupech n. Vlt. jednou měsíčně - dvoudenní nebo jednodenní varianta (sobota celý den + neděle dopoledne nebo jen sobota celý den) 

2) víkendové pobytové kurzy angličtiny a němčiny (od pátku do neděle, ubytování na 2 noci v příjemném hotelu v srdci přírody s plnou penzí nebo polopenzí) - NOVINKA!

3) víkendová výuka na objednávku - libovolný jazyk (kdykoli a kdekoli, rozvrh dle dohody)

There are no translations available.

 

Víkendové kurzy angličtiny v Kralupech n. Vlt.

každoročně od října do června

Leigh07-200pix

Jedná se o velmi intenzivní a efektivní typ kurzu, který je obzvlášť vhodný pro zaneprázdněné účastníky, mající více volného času o víkendech než v pracovní dny. V každém kalendářním měsíci se koná jeden běh kurzu, vybrat si můžete mezi jednodenní (sobota) a dvoudenní (sobota-neděle) variantou. Výuku zajišťují čeští i zahraniční lektoři. Na období mezi jednotlivými běhy kurzu je účastníkům zadávána domácí příprava tak, aby se maximálně usnadnilo zapamatování učiva a aby se samotná výuka mohla zaměřit na komunikační dovednosti - mluvení a porozumění. Velmi vhodné je také kombinovat účast ve víkendovém kurzu s naším internetovým kurzem. V kurzu se dbá na vyvážený poměr mluvnice, slovní zásoby, konverzace, poslechu, čtení, psaní atd. Maximální počet účastníků v jedné výukové skupině je 10, obvykle bývá 4-6. Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde

Časový rozvrh

Časový rozvrh
Sobota: 9:00-13:00 (dopolední výuka)
přestávka na oběd
14:30-17:45 (odpolední výuka)
Neděle: 9:00-12:15 (jen dopolední výuka)

Každý výukový blok (dopolední i odpolední) zahrnuje jednu patnáctiminutovou přestávku.  Celkový rozsah kurzu je u 1-denní varianty 81 vyučovacích hodin (9 vyučovacích hodin během jednoho víkendu), u 2-denní varianty 117 vyučovacích hodin (13 vyučovacích hodin během jednoho víkendu).

Záruka

Na všechny celoroční docházkové kurzy poskytujeme 3 ZÁRUKY VYHOVUJÍCÍHO KURZU A JEHO ÚSPĚŠNÉHO DOKONČENÍ!!! - bližší informace zde.

Termíny a místo konání

Úvodní setkání účastníků víkendových kurzů a první lekce ve školním roce 2016-2017: sobota 22.10.2016 od 9:00. Při prvním setkání jsou po vzájemné dohodě potvrzeny další termíny kurzu (změna plánovaných termínů je možná v případě dohody všech účastníků dané skupiny).

Termíny víkendových kurzů 2015-2016

Termíny víkendových kurzů 2016-2017

Kurz se koná v učebnách jazykové školy EASY ENGLISH (Nerudova ulice 801, bývalá telekomunikační budova vedle kralupské pošty). Učebny se nacházejí v 5. podlaží, vlevo od vstupních dveří do budovy je k dispozici domovní telefon.

ucebny-Kralupy-01

Ubytování a doprava do Kralup

V případě potřeby Vám jazyková škola zajistí ubytování v některém z místních hotelů. Kralupy nabízejí pestré možnosti trávení volného času (kino, plavecký bazén, sauna, fitcentra, squash, restaurace atd.) Upozorňujeme na velmi dobré dopravní spojení Praha - Kralupy: autem 20-30 min. z centra (teplická dálnice), vlakem z Masarykova nádraží 25 - 42 min. V těsné blízkosti učeben je možnost bezplatného parkování (parkoviště vlevo od pošty).

Nejblíže k učebnám je hotel Sport (cca 500m); adresa U cukrovaru 1086, telefon recepce blok A 315 726 043, blok B 315 727 054, http://www.hotel-sport.cz/ 

Mapa silničního spojení do Kralup n/Vlt. na www.seznam.cz

Cena kurzu

Cena kurzu za celý školní rok - 1-denní varianta (sobota):  5990 Kč (74 Kč / 45 minut).
Cena kurzu za celý školní rok - 2-denní varianta (sobota+neděle): 8990 Kč (77 Kč / 45 minut).

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Je třeba, aby všichni zájemci o víkendové kurzy nejlépe ještě před odesláním své přihlášky vyplnili náš on-line rozřazovací test, který naleznete zde.

 

On-line přihlášku najdete zde.

 

Pokud máte dotaz, použijte rychlý kontakt .

 

Study with us
Language school with a long tradition