Víkendové kurzy

 

Pokud jste během pracovního týdne příliš zaneprázněni a nemáte čas a energii věnovat se studiu jazyků, ideálním řešením pro Vás jsou naše víkendové kurzy. Nabízíme celkem 3 typy víkendových kurzů:

1) celoroční víkendové kurzy angličtiny v Kralupech n. Vlt. jednou měsíčně - dvoudenní nebo jednodenní varianta (sobota celý den + neděle dopoledne nebo jen sobota celý den) 

2) víkendové pobytové kurzy angličtiny a němčiny (od pátku do neděle, ubytování na 2 noci v příjemném hotelu v srdci přírody s plnou penzí nebo polopenzí) - NOVINKA!

3) víkendová výuka na objednávku - libovolný jazyk (kdykoli a kdekoli, rozvrh dle dohody)

There are no translations available.

 

Víkendové kurzy angličtiny v Kralupech n. Vlt.

každoročně od října do června

Leigh07-200pix

Jedná se o velmi intenzivní a efektivní typ kurzu, který je obzvlášť vhodný pro zaneprázdněné účastníky, mající více volného času o víkendech než v pracovní dny. V každém kalendářním měsíci se koná jeden běh kurzu, vybrat si můžete mezi jednodenní (sobota) a dvoudenní (sobota-neděle) variantou. Výuku zajišťují čeští i zahraniční lektoři. Na období mezi jednotlivými běhy kurzu je účastníkům zadávána domácí příprava tak, aby se maximálně usnadnilo zapamatování učiva a aby se samotná výuka mohla zaměřit na komunikační dovednosti - mluvení a porozumění. Velmi vhodné je také kombinovat účast ve víkendovém kurzu s naším internetovým kurzem. V kurzu se dbá na vyvážený poměr mluvnice, slovní zásoby, konverzace, poslechu, čtení, psaní atd. Maximální počet účastníků v jedné výukové skupině je 10, obvykle bývá 4-6. Pokud se chcete dozvědět víc o stylu výuky na našich kurzech a o používaných učebnicích, klikněte zde

Časový rozvrh

Časový rozvrh
Sobota: 9:00-13:00 (dopolední výuka)
přestávka na oběd
14:30-17:45 (odpolední výuka)
Neděle: 9:00-12:15 (jen dopolední výuka)

Každý výukový blok (dopolední i odpolední) zahrnuje jednu patnáctiminutovou přestávku.  Celkový rozsah kurzu je u 1-denní varianty 81 vyučovacích hodin (9 vyučovacích hodin během jednoho víkendu), u 2-denní varianty 117 vyučovacích hodin (13 vyučovacích hodin během jednoho víkendu).

Záruka

Na všechny celoroční docházkové kurzy poskytujeme 3 ZÁRUKY VYHOVUJÍCÍHO KURZU A JEHO ÚSPĚŠNÉHO DOKONČENÍ!!! - bližší informace zde.

Termíny a místo konání

Úvodní setkání účastníků víkendových kurzů a první lekce ve školním roce 2016-2017: sobota 22.10.2016 od 9:00. Při prvním setkání jsou po vzájemné dohodě potvrzeny další termíny kurzu (změna plánovaných termínů je možná v případě dohody všech účastníků dané skupiny).

Termíny víkendových kurzů 2015-2016

Termíny víkendových kurzů 2016-2017

Kurz se koná v učebnách jazykové školy EASY ENGLISH (Nerudova ulice 801, bývalá telekomunikační budova vedle kralupské pošty). Učebny se nacházejí v 5. podlaží, vlevo od vstupních dveří do budovy je k dispozici domovní telefon.

ucebny-Kralupy-01

Ubytování a doprava do Kralup

V případě potřeby Vám jazyková škola zajistí ubytování v některém z místních hotelů. Kralupy nabízejí pestré možnosti trávení volného času (kino, plavecký bazén, sauna, fitcentra, squash, restaurace atd.) Upozorňujeme na velmi dobré dopravní spojení Praha - Kralupy: autem 20-30 min. z centra (teplická dálnice), vlakem z Masarykova nádraží 25 - 42 min. V těsné blízkosti učeben je možnost bezplatného parkování (parkoviště vlevo od pošty).

Nejblíže k učebnám je hotel Sport (cca 500m); adresa U cukrovaru 1086, telefon recepce blok A 315 726 043, blok B 315 727 054, http://www.hotel-sport.cz/ 

Mapa silničního spojení do Kralup n/Vlt. na www.seznam.cz

Cena kurzu

Cena kurzu za celý školní rok - 1-denní varianta (sobota):  5990 Kč (74 Kč / 45 minut).
Cena kurzu za celý školní rok - 2-denní varianta (sobota+neděle): 8990 Kč (77 Kč / 45 minut).

Platební a stornovací podmínky naleznete zde.

Je třeba, aby všichni zájemci o víkendové kurzy nejlépe ještě před odesláním své přihlášky vyplnili náš on-line rozřazovací test, který naleznete zde.

 

On-line přihlášku najdete zde.

 

Pokud máte dotaz, použijte rychlý kontakt .

 

There are no translations available.

 

Víkendový pobyt - jarní prodloužený fitness víkend s angličtinou a němčinou (Svratka)

 

Užijte si třídenní relax v příjemném hotelu v srdci přírody a výrazně zlepšete nebo nastartujte svou angličtinu či němčinu. Výuka pro každou úroveň s českými i zahraničními lektory, kurz je určen pro dospělé, ale mohou se zúčastnit i studenti od 14 let s doprovodem dospělého. Malé výukové skupiny podle pokročilosti (4-8 osob). Učte se cizí jazyk jinak, než jste byli zvyklí – přes den „klasicky“ v učebně, ale zábavně, večer formou hry a konverzace při posezení s rodilým mluvčím u sklenky dobrého pití. Jazykovou výuku v tomto kurzu doplňuje sportovní program - společné cvičení různých stylů (aerobic, zumba atd.), golf a tenis - vše s kvalifikovanými instruktory a trenéry. Navíc můžete sportovat také indivduálně formou plavání v krytém hotelovém bazénu s masážními tryskami, běhání či vycházek po krásné přírodě v bezprostředním okolí hotelu, nebo využít hotelové venkovní fitness hřiště.

svratka-hotel-1

Program kurzu:

pátek: 17:30-18:30 večeře, 18:45 zahájení kurzu, 19:00-20:30 jazyková výuka, 20:45-21:30 konverzační hry
sobota a neděle: 9:30-11:00 jazyková výuka, 11:15-12:15 sport, 12:30-13:30 oběd, 15:00-16:00 jazyková výuka, 16:15-17:15 sport, 17:30-18:30 večeře, 18:30-20:00 jazyková výuka, 20:30-21:30
konverzační hry
pondělí:
9:30-11:00 jazyková výuka, 11:15-12:15 sport, 12:30-13:30 oběd

jazyková výuka - celkem 18 vyučovacích hodin
sportovní program - celkem 5 hodin sportování s instruktorem: cvičení nebo tenis nebo golf (kapacita lekcí tenisu a golfu je omezená - tyto lekce je třeba objednat předem v přihlášce), příp. plavání v hotelovém bazénu (vstup do bazénu je zahrnut v ceně pobytu)

   svratka-kongresovy-sal-1

 

 

 

 

Termín a cena:

5.-8.5.2017 (pátek-pondělí) – angličtina / němčina

Cena kurzu (jazyková výuka a sportovní program) 2490 Kč
Cena ubytování - chaty (3 noci s plnou penzí / polopenzí) 2100 Kč / 1700 Kč
Cena ubytování - hotel (3 noci s plnou penzí / polopenzí) 2400 Kč / 2000 Kč
Cena celkem - chaty 4590 Kč (plná penze) / 4190 Kč (polopenze)
Cena celkem - hotel 4890 Kč (plná penze) / 4490 Kč (polopenze)

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 600 Kč (3 noci)


svratka-bazen-1  svratka-kavarna-2   

Pobytové místo:

Hotel se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště a lesních turistických a cyklistických stezek na svahu s krásným výhledem na obec Svratka a okolní přírodu. Zdejší Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy i vzdálenější oblasti Českomoravské Vrchoviny nabízejí nepřeberné množství výletních tras k historickým pamětihodnostem i přírodním zajímavostem jako jsou např. skalní útvary, rybníky a přírodní koupaliště. Tipy na výlety: Žďár nad Sázavou - poutní kostel na Zelené Hoře (zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO), bývalý cisterciácký klášter a zámek, westernové městečko ve Zvole pod Pernštejnem, hrad Pernštejn, rozhledna Karasín, historická města Hlinsko, Polička, Nové Město na Moravě, Litomyšl.

 

Ubytování a vybavení hotelu:

Hotel, který byl nedávno velmi pěkně zrekonstruován, nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (jednolůžkové pokoje za příplatek) s vlastním příslušenstvím (WC, sprcha), televizí se satelitními kanály a telefonem. Za nižší cenu lze rezervovat ubytování ve zděných chatách umístěných přímo u hotelu. Každá chata obsahuje dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje v chatách mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchovým koutem a WC), jsou vybaveny rádiem a telefonem, oproti hotelovým pokojům mají navíc terasu (balkon).  Další vybavení hotelu: kongresový sál, salonky, učebny, klimatizovaný bar, kavárna s letní terasou, kulečník, šipky, ping-pong, velký krytý bazén s masážními tryskami (použití bazénu je zahrnuto v ceně ubytování), sauna, půjčovna horských kol, venkovní fitness hřiště pro všechny generace, nové víceúčelové sportovní hřiště (tenis, volejbal, nohejbal, malá kopaná), wellness pavilon s nabídkou masáží, koupelí, vířivek, inhalací atd. Hotel je vybaven výtahem a bezbariérovým vstupem. Bezdrátové připojení WiFi v celém hotelu zdarma.

 svratka-hotel-pokoj-5

Další možnosti v místě a okolí:

Přímo u hotelu 9-jamkové golfové hřiště s možností zajištění instruktora, tenis ve Svratce (antuka), jízda na koni v okolí.

 svratka-golf-1

Stravování:

Stravování v hotelové restauraci, snídaně bufetovou formou, oběd a večeře – výběr předem z několika jídel.

 svratka-restaurace-1

Kontakty hotelu:

Webové stránky hotelu:
http://www.hotel-svratka.cz

Poštovní adresa:
Hotel Svratka
Na Vyhlídce 41
592 02 Svratka

Telefon: recepce 566 662 611, 724 131 739

Přihlášky a dotazy ohledně kurzu adresujte, prosím, výhradně jazykové škole – kontakt uveden níže !!


Doprava na místo:

Přijedete-li do Svratky po silnici č. 354 od severu, odbočku k hotelu naleznete po průjezdu centrem obce vlevo od této silnice. Parkování u hotelu zdarma.

 

Další informace:

1. první den kurzu (pátek): Individuální příjezdy účastníků jsou očekávány mezi 16:00 a 17:00 (ubytování v hotelu). Stravování začíná večeří (od 17:30). Výuka začíná v 19:00.
2. poslední den kurzu (pondělí): Stravování končí obědem v den odjezdu.

 

On-line přihlášku najdete zde.

 

Pokud máte dotaz, použijte rychlý kontakt .

 

Fotografie z pobytového místa:

svratka-bar-1
svratka-bar-1
svratka-bar-2
svratka-bazen-1
svratka-bazen-2
svratka-bazen-4
svratka-chaty-1
svratka-chaty-2
svratka-chaty-5
svratka-chaty-6
svratka-chaty-7
svratka-fitness-hriste-1
svratka-fitness-hriste-2
svratka-fitness-hriste-4
svratka-golf-1
svratka-golf-2
svratka-hotel-1
svratka-hotel-2
svratka-hotel-pokoj-1
svratka-hotel-pokoj-2
svratka-hotel-pokoj-3
svratka-hotel-pokoj-4
svratka-hotel-pokoj-5
svratka-kavarna-1
svratka-kavarna-2
svratka-kongresovy-sal-1
svratka-lobby-1
svratka-restaurace-1
svratka-sport-hriste-1
svratka-terasa-1
svratka-terasa-2

Doprava na místo : Přijedete-li do Svratky po silnici č. 354 od severu, odbočku k hotelu naleznete po průjezdu centrem obce vlevo od této silnice. Parkování u hotelu zdarma.

 

Study with us
Language school with a long tradition