3 ZÁRUKY JŠ EASY ENGLISH

NA VYHOVUJÍCÍ KURZ A JEHO ÚSPĚŠNÉ DOKONČENÍ

 

RUKU NA TO!  O SVÉ PENÍZE NEPŘIJDETE.

handshake1

 

1. ZÁRUKA VYHOVUJÍCÍ ÚROVNĚ KURZU

Budete-li zařazeni do skupiny, jejíž pokročilost Vám nebude vyhovovat, bude Vám umožněn přestup do jiné skupiny. Pokud nebude otevřen kurz odpovídající úrovně, vrátíme Vám kurzovné v plné výši.

2. ZÁRUKA VYHOVUJÍCÍHO LEKTORA

V případě, že Vám nebude vyhovovat styl výuky v dané výukové skupině, bude Vám umožněn přestup do jiné skupiny. Pokud Vám nebude vyhovovat výuka v žádné nabídnuté skupině, vrátíme Vám kurzovné v plné výši. Pro nárok na vrácení kurzovného je třeba nespokojenost s výukou v dané skupině oznámit jazykové škole nejpozději po absolvování prvních dvou lekcí (platí pro odpolední/večerní kurzy) nebo po absolvování prvního výukového bloku (platí pro víkendové kurzy).

3. ZÁRUKA ÚSPĚŠNÉHO DOKONČENÍ KURZU

V případě předčasného ukončení kurzu z jakéhokoli důvodu Vám bude (zcela bez stornopoplatků) nevyčerpané kurzovné převedeno na jakýkoli typ kurzu, i do dalších let. O své vložené peníze tak nepřijdete, můžete je vyčerpat do 5 let od data oznámení o ukončení účasti v kurzu. Tento kredit lze případně i převést na jinou osobu, která dosud nebyla účastníkem našich kurzů.


Studujte s námi
Jazyková škola s dlouholetou tradicí