Letní pobytové kurzy

Chcete spojit příjemné s užitečným? Chcete si odpočinout, poznat nové přátele a zároveň osvěžit a výrazně prohloubit své znalosti angličtiny, němčiny nebo francouzštiny? Chcete komunikovat beze strachu, že uděláte chybu? Chcete být chvíli sami, nebo naopak vzít s sebou celou rodinu? Vaše děti v cizím jazyce ve škole "plavou"? Vyberte si z nabídky specialisty na pobytové kurzy v České republice - jazykové školy EASY ENGLISH® s tradicí již od roku 1990!

Jazyková dovolená v ČR pro každý věk (4-100) a pokročilost (0-C2). Týdenní jazykový kurz vhodný pro jednotlivce (dospělé a studenty), nebo pro rodiny s dětmi v moderním hotelu uprostřed přírody. Můžete si také objednat pouze pobyt bez účasti v kurzu.

Každý kurz zahrnuje celkem 34 vyučovacích hodin v malých skupinách od úplných začátečníků po nejpokročilejší. Obvyklý počet účastníků v jedné výukové skupině je 4-8, průměrně tedy 6 osob, maximální limit ve výjimečných případech je 10. Účastníci jsou do skupin rozděleni na základě rozřazovacího testu (ten se uskuteční v den příjezdu po večeři, netýká se úplných začátečníků). Výuka dospělých a dětí probíhá odděleně, ale ve stejnou dobu - rodiče se tak mohou v klidu věnovat svým lekcím a rodiny trávit volný čas společně. Rozvrh lekcí: dopoledne 2x90 minut (9:00-10:30, přestávka na občerstvení, 11:00-12:30) a večer 1x90 minut (18:30-20:00), odpoledne zůstávají volná pro výlety, sport, relaxaci, příp. samostudium. Další kontakt se studovaným jazykem umožňují i některé doplňkové odpolední a večerní programy. Kurzy vedou naši i zahraniční kvalifikovaní lektoři, důraz se klade na mluvení a porozumění mluvenému slovu.

 

 

Kongres hotel Jezerka*** – Seč

02-hotel-jezerka-celkovy-01 Špičkově vybavený hotel pro nejrůznější sportovní a relaxační aktivity, pro všechny věkové kategorie a oblasti zájmů. Hotel má bezkonkurenční nabídku sportovišť a vlastní animační programy. V ceně je zahrnut vstup do AKVA centra na 2hodiny denně, venkovní bazén po celý den, fitness, dětský koutek, dětské hřiště, parkování, každodenní sportovní program pořádaný hotelem a jeden vstup do wellness centra na 90 minut.

 

Termín: Kurz:
16.-22.7.2016 
(sobota-pátek)
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti / španělština pro dospělé (od 14 let)
23.-29.7.2016 
(sobota-pátek)
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti - ubytování v depandanci 200m od budovy hotelu (standardní pokoje), stravování, výuka, wellness atd. v hotelu - další termín pro velký zájem

 23-jezerka-okoli

Více informací >>

 

Hotel Zámek Křtiny (okr. Blansko, Jihomoravský kraj)

01-zamekHledáte-li ubytování na úrovni ve stylovém a romantickém prostředí historického zámku, je zámecký hotel ve Křtinách tím pravým místem pro Vás. Městys Křtiny se nachází v krásném přírodním prostředí Moravského krasu v okrese Blansko (kraj Jihomoravský), nedaleko od Brna. Romantickou atmosféru zámku dotváří sousední impozantní chrám od slavného architekta Santiniho s funkční zvonohrou v přilehlém ambitu a s tajemnou kostnicí v podzemí. Nepřeberné možnosti výletů do přírody (jeskyně, propast Macocha, rozhledny atd.), na hrady a zámky i do města (Blansko, Vyškov, Brno), cykloturistika, koupání atd.

Termín: Kurz:
31.7.-6.8.2016
(neděle-sobota)
angličtina pro dospělé a školní děti (od 8 let) / němčina pro dospělé (od 14 let)

 

03-zamek

Více informací >>

 

Hotel Svratka*** – Svratka

svratka2Po několikaleté přestávce se rádi vracíme do našeho oblíbeného hotelu Svratka. Toto pobytové místo je vhodné pro příznivce ubytování v přírodě, ale v kvalitním hotelu nebo samostatném bungalovu, pro milovníky Českomoravské Vysočiny, golfu, dalších sportů a turistiky. Hotel svým hostům nabízí pěkný krytý bazén, saunu, masáže a vodoléčbu, venkovní fitness hřiště, tenisový kurt, kulečník a další sportovní a relaxační možnosti. Pro příjemné posezení je k dispozici kavárna s letní terasou, klimatizovaný bar, místnost s golfovým trenažérem a další prostory.

Termín: Kurz:
14.-20.8. 2016
(neděle-sobota)
angličtina pro dospělé, školní a předškolní děti

 

svratka-hotel-2

Více informací >>

 

Studujte s námi
Jazyková škola s dlouholetou tradicí