EASY ENGLISH WITH BEAUTIFUL MUSIC I.-IV.


Kvalitní nahrávky známých i méně známých písní, učení jde opravdu samo

Připravili jsme pro Vás čtyřdílný program určený všem, kteří se učí angličtinu na základních, středních, vysokých a jazykových školách, či jako samoukové. Věk a pokročilost studentů nehraje roli – každý díl obsahuje písňové texty velmi snadné (pro začátečníky), středně náročné i velmi obtížné (pro pokročilé a pro samostudium učitelů). Každý díl této řady představuje komplet kniha + CD (nebo kazeta). CD/kazeta obsahuje kvalitní cover-nahrávky dvanácti až šestnácti písní známých zpěváků, zpěvaček a skupin (REM, Queen, Pink Floyd, Beatles, ABBA, Roxette, Soul Asylum, Fool´s Garden, Elvis Presley, Roy Orbison, Shania Twain, Simon a Garfunkel, Bruce Springsteen) v provedení Jamese Branama a dalších interpretů.

 

Učebnice (formát A4, 100 stran) obsahuje všechny texty v angličtině a v češtině, výklad mluvnice a obtížnějších částí textů, poslechová, mluvnická a konverzační cvičení s klíčem, rejstřík gramatických jevů. Učebnice vydává jazyková škola EASY ENGLISH®, autory jsou James Branam a Pavel Rynt za přispění řady spolupracovníků. Náš program používá již mnoho učitelů na všech stupních škol nejen jako zábavné zpestření hodiny – písně lze totiž zařazovat do výuky pravidelně přesně podle probírané látky. Slovní zásoba i gramatika se ve spojení s hudbou zapamatují v podstatě automaticky.

 

Poslechněte si ukázky nahrávek několika písní zde.

Prohlédněte si ukázky z učebnice (2 kompletně zpracované písně) zde.

Cena každého dílu (učebnice + kazeta/CD) : 245,- Kč

Expediční náklady (poštovné):  Při platbě předem, nebo fakturace pro školy (bez ohledu na počet objednaných kusů) 60 Kč, zaslání zboží na dobírku (bez ohledu na počet objednaných kusů) 150 Kč, při objednávce v hodnotě nad 1200 Kč dodání zdarma. Osobní odběr je také možný.

Při odběru většího množství a pro obchodníky - výrazné slevy. Knihy si můžete objednat přímo přes <Internet>. Nebo na naší <adrese>, kde také rádi zodpovíme Vaše dotazy.

(bez ohledu na počet objednaných kusů)

Studujte s námi
Jazyková škola s dlouholetou tradicí